Microsoft 365 İş Temel

ürün 1
ürün 2
ürün 1
ürün 2
Microsoft Ürünleri

Microsoft 365 İş Temel

Microsoft 365 Business Basic - NCE

Güçlü işbirliği, sohbet ve video konferans araçlarını kullanarak fikirlerinizi hayata geçirin ve başkalarıyla bağlantı kurun. Profesyonel e-posta ile iletişim kurun ve çevrimiçi depolama ile iş verilerinin güvende kalmasına yardımcı olun.

 • 50 GB posta kutusu ve özel e-posta etki alanı adresi ile e-postaları barındırın.
 • Microsoft Teams kullanarak kişiler arasında bağlantı kurmak üzere ekip çalışması için bir merkez oluşturun.
 • Outlook, Word, Excel, PowerPoint ve OneNote gibi web için Microsoft 365 uygulamalarını kullanabilirsiniz.
 • Kullanıcı başına 1 TB OneDrive bulut depolama alanı ile dosya depolayıp paylaşın
 • 300 kullanıcıya kadar kapasitesi olan çevrimiçi toplantılar ve görüntülü konferanslar yürütün.
 • Microsoft’un kesintisiz telefon ve web desteğiyle dilediğiniz zaman yardım alın.

E-posta ve takvimler
Outlook ile kullanıcı başına 50 GB posta kutusu dahil olmak üzere kurumsal sınıf e-posta edinin ve 150 MB’a kadar ekler gönderin.

Anlık ileti ve çevrimiçi toplantılarla işbirliği yapın
Microsoft Teams ile sohbet edin, toplantılar düzenleyin ve işbirliği yapın. İletileri, sesli aramaları, görüntülü aramaları ve kullanılabilirliği tek bir uygulamada bir araya getirin.

Kullanıcı başına 1 TB güvenli bulut depolama
Belgeleri, fotoğrafları ve daha fazlasını tüm cihazlarınızda düzenleyip paylaşmak için 1 TB OneDrive bulut depolama alanı elde edin.

İntranet ve ekip siteleri
SharePoint ile kurumunuzu bilgilendirin, katılım sağlayın ve ekip siteleriyle kişilerin içeriğe, bilgiye ve süreçlere bağlanmasını sağlayın. Şık, kullanımı kolay sitelerle hikayenizi anlatın.

Web üzerinde Microsoft 365 uygulamaları
Web üzerinde her zaman güncel Word, Excel, OneNote ve Outlook’u kullanın. Web, mobil ve farklı cihazlarda, kurulum gerekmeden, gerçek zamanlı olarak aynı belge üzerinde başkalarıyla eş zamanlı işbirliği yapın.

Programları düzenleyin ve randevuları yönetin
Bookings'te, web tabanlı bir rezervasyon takvimi bulunur ve Bookings, müşterilerinize kendilerine en uygun zamanı seçme esnekliği sağlamak için Outlook ile tümleşiktir. E-posta ve SMS ileti bildirimleri sayesinde, rezervasyonları unutma ihtimali azalır ve müşteri memnuniyeti artar.

New Commerce Experience (NCE) Hakkında Bilgilendirme:

 • Ürün kodu yanında (NCE) kısaltması yer alan ürünler Microsoft New Commerce Experience, Yeni Ticari Deneyim’e aittir.
 • New Commerce Experience, Yeni Ticari Deneyim ile geçilen siparişlerin işleme alındıktan sonra iptal hakkı yoktur.
 • Taahhüt süresi bitene kadar (Aylık Taahhütsüz siparişlerde 1 ay sonuna kadar, Yıllık Taahhütlü siparişlerde 12 ay sonuna kadar) adet azaltılamaz. Faturalama durdurulamaz, sipariş iptal veya iade edilemez.
 • Taahhüt süresi bitene kadar (Aylık Taahhütsüz siparişlerde 1 ay sonuna kadar, Yıllık Taahhütlü siparişlerde 12 ay sonuna kadar) istenilen zamanda adet arttırma yapılabilir.
 • Sipariş geçilirken (Aylık Taahütsüz ya da Yıllık Taahhütlü) otomatik yenileme seçeceği seçildiyse, taahhüt bitiminde sipariş otomatik olarak güncel fiyat listesi üzerinden yenilenir ve yenilenen iptal edilemez. Otomatik yenileme istenmiyorsa bu özelliğin kapatılması gerekmektedir. Otomatik yenileme kapatıldığı durumda sipariş, üyelik tarihi bittiğinde otomatik olarak kapatılır. Bu seçenek sipariş geçildikten sonra istendiğinde değiştirilebilir.
 • Aylık taahhütsüz geçilen siparişlerde fiyat koruması yoktur, üyelik devam ettiği sürece aylık olarak her ayın güncel fiyatları ile faturalandırılır. Yıllık Taahütlü siparişerin 12 aylık toplam bedeli sipariş geçildiğinde faturalandırılır.

Copyright © 2024 — Kapital Online