Microsoft 365 İş Standart

ürün 1
ürün 2
ürün 1
ürün 2
Microsoft Ürünleri

Microsoft 365 İş Standart

Microsoft 365 Business Standard - NCE

Microsoft 365 ile işlerinizi tamamlayın ve verimliliğinizi artırın. Her zaman güncel ekip çalışması araçlarıyla gerçek zamanlı olarak işbirliği yapın. Ayrıca, tümü verilerinizin güvenliğini sağlamaya yardımcı olacak yerleşik güvenlikle profesyonel e-posta ve çevrimiçi depolama elde edin.

 • Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote (ayrıca yalnızca PC için Access ve Publisher) dahil olmak üzere, Microsoft 365 uygulamalarının masaüstü sürümlerini edinin.
 • 50 GB posta kutusu ve özel e-posta etki alanı ile e-postaları barındırın.
 • Microsoft Teams kullanarak kişiler arasında bağlantı kurmak üzere ekip çalışması için bir merkez oluşturun.
 • Kullanıcı başına 1 TB OneDrive bulut depolama alanı ile dosya depolayıp paylaşın.
 • Tek bir lisansla kullanıcı başına beş mobil cihaz, beş tablet ve beş PC veya Mac’te Microsoft 365 uygulamalarının tam yüklü sürümlerini kullanabilirsiniz.
 • Microsoft’un kesintisiz telefon ve web desteğiyle dilediğiniz zaman yardım alın.

Microsoft 365 uygulamaları
Windows veya Mac için Outlook, Word, Excel ve PowerPoint, OneNote (özellikler değişiklik gösterir) ve Access ile Publisher (yalnızca PC) için aylık güncelleştirmeler ve bu uygulamaların tam yüklü ve her zaman güncel sürümleri ile en yeni özellikleri edinin.

Bağlantı ve işbirliği
Microsoft Teams ile sohbet, içerik, araçlar ve kişiler de dahil olmak üzere ekibinizin ihtiyaç duyabileceği her şeye anında erişin.

Kullanıcı başına 1 TB güvenli bulut depolama
1 TB OneDrive bulut depolama alanı ile belgeleri, fotoğrafları ve daha fazlasını tüm cihazlarınızda düzenleyip paylaşın.

Web uygulaması ve mobil uygulama geliştirme
Microsoft PowerApps ile kısa sürede işinize özel web uygulamaları ve mobil uygulamalar oluşturun. Şablonlardan seçim yapın veya en baştan başlayın. Kodlama gerekmez.

İntranet ve ekip siteleri
SharePoint üzerinden kurumunuzu bilgilendirin, katılım sağlayın ve ekip siteleriyle kişilerin içeriğe, bilgiye ve süreçlere bağlanmasını sağlayın. Şık, kullanımı kolay sitelerle hikayenizi anlatın.

İş akışı otomasyonu
Microsoft Power Automate ile bildirim almak, dosyaları eşitlemek, veri toplamak ve daha birçok işlemi yapmak için uygulamalar ve hizmetler arasında otomatik iş akışları oluşturun. Kodlama gerekmez.

E-posta ve takvimler
Outlook ile kullanıcı başına 50 GB posta kutusu dahil olmak üzere kurumsal sınıf e-posta edinin ve 150 MB’a kadar ekler gönderin.

Birden çok cihazda çalışır
Birden fazla PC, Mac, tablet ve mobil cihazda (Windows, iOS ve Android dahil) Microsoft 365 uygulamalarının tam yüklü sürümlerine sahip olun.3

Profesyonel dijital öykü anlatımı
Sway ile ilgi çekici ve etkileşimli web tabanlı raporlar, sunumlar, bültenler, eğitimler ve başka kaynaklar oluşturun.

Anlık ileti ve çevrimiçi toplantılarla işbirliği yapın
Microsoft Teams ile kısa mesajları, sesli veya görüntülü aramaları kullanarak iletişim kurun. Tek adımlı ekran paylaşımını ve HD görüntülü konferansı kullanarak web üzerinde toplantılar düzenleyin.

Akıllı arama ve keşif
SharePoint, Delve ve Microsoft 365 uygulamaları da dahil olmak üzere tüm veri kaynaklarınızda akıllı arama ile kurumunuzdaki içerikleri ve uzmanlıkları keşfedin.

New Commerce Experience (NCE) Hakkında Bilgilendirme:

 • Ürün kodu yanında (NCE) kısaltması yer alan ürünler Microsoft New Commerce Experience, Yeni Ticari Deneyim’e aittir.
 • New Commerce Experience, Yeni Ticari Deneyim ile geçilen siparişlerin işleme alındıktan sonra iptal hakkı yoktur.
 • Taahhüt süresi bitene kadar (Aylık Taahhütsüz siparişlerde 1 ay sonuna kadar, Yıllık Taahhütlü siparişlerde 12 ay sonuna kadar) adet azaltılamaz. Faturalama durdurulamaz, sipariş iptal veya iade edilemez.
 • Taahhüt süresi bitene kadar (Aylık Taahhütsüz siparişlerde 1 ay sonuna kadar, Yıllık Taahhütlü siparişlerde 12 ay sonuna kadar) istenilen zamanda adet arttırma yapılabilir.
 • Sipariş geçilirken (Aylık Taahütsüz ya da Yıllık Taahhütlü) otomatik yenileme seçeceği seçildiyse, taahhüt bitiminde sipariş otomatik olarak güncel fiyat listesi üzerinden yenilenir ve yenilenen iptal edilemez. Otomatik yenileme istenmiyorsa bu özelliğin kapatılması gerekmektedir. Otomatik yenileme kapatıldığı durumda sipariş, üyelik tarihi bittiğinde otomatik olarak kapatılır. Bu seçenek sipariş geçildikten sonra istendiğinde değiştirilebilir.
 • Aylık taahhütsüz geçilen siparişlerde fiyat koruması yoktur, üyelik devam ettiği sürece aylık olarak her ayın güncel fiyatları ile faturalandırılır. Yıllık Taahütlü siparişerin 12 aylık toplam bedeli sipariş geçildiğinde faturalandırılır.

Copyright © 2024 — Kapital Online