İş için Microsoft 365 Uygulamaları

ürün
ürün
ürün
ürün
Microsoft Ürünleri

İş için Microsoft 365 Uygulamaları

Microsoft 365 Apps for Business - NCE

Tam Yüklü Office Paketi
Office Standart 2016 sürümü ile Word, Excel, PowerPoint, Oulook, OneNote, Publisher yıllık kullanım hakkı.

Dosya Paylaşma ve Depolama
OneDrive For Business ile her kullanıcınıza 1 TB’lık depolama alanları sunun. Kullanıcılar dosyalarını burada depolasın ve istediği zaman, istediği kişiyle paylaşsın.

Office Online
Çevrimiçi olarak her zaman ve her yerden herhangi bir browser üzerinden dosyalarınızı oluşturun, düzenleyin ve paylaşın.

Tüm Cihazlarınızda Office
Tüm cihazlarınızda Office keyfini yaşayın. Her kullanıcı kendisine ait 5 PC, 5 Mac ve 5 Mobil cihaz olmak üzere kurulum yapabilir.

New Commerce Experience (NCE) Hakkında Bilgilendirme:

  • Ürün kodu yanında (NCE) kısaltması yer alan ürünler Microsoft New Commerce Experience, Yeni Ticari Deneyim’e aittir.
  • New Commerce Experience, Yeni Ticari Deneyim ile geçilen siparişlerin işleme alındıktan sonra iptal hakkı yoktur.
  • Taahhüt süresi bitene kadar (Aylık Taahhütsüz siparişlerde 1 ay sonuna kadar, Yıllık Taahhütlü siparişlerde 12 ay sonuna kadar) adet azaltılamaz. Faturalama durdurulamaz, sipariş iptal veya iade edilemez.
  • Taahhüt süresi bitene kadar (Aylık Taahhütsüz siparişlerde 1 ay sonuna kadar, Yıllık Taahhütlü siparişlerde 12 ay sonuna kadar) istenilen zamanda adet arttırma yapılabilir.
  • Sipariş geçilirken (Aylık Taahütsüz ya da Yıllık Taahhütlü) otomatik yenileme seçeceği seçildiyse, taahhüt bitiminde sipariş otomatik olarak güncel fiyat listesi üzerinden yenilenir ve yenilenen iptal edilemez. Otomatik yenileme istenmiyorsa bu özelliğin kapatılması gerekmektedir. Otomatik yenileme kapatıldığı durumda sipariş, üyelik tarihi bittiğinde otomatik olarak kapatılır. Bu seçenek sipariş geçildikten sonra istendiğinde değiştirilebilir.
  • Aylık taahhütsüz geçilen siparişlerde fiyat koruması yoktur, üyelik devam ettiği sürece aylık olarak her ayın güncel fiyatları ile faturalandırılır. Yıllık Taahütlü siparişerin 12 aylık toplam bedeli sipariş geçildiğinde faturalandırılır.

Copyright © 2024 — Kapital Online