Exchange Online (Plan 2)

ürün
ürün
Microsoft Ürünleri

Exchange Online (Plan 2)

Exchange Online (Plan 2) - NCE

Maillerinizi güvenli bir şekilde yönetin!
Microsoft Exchange Online ile email bilgilerinizi bulut üzerinden geniş alanlarda güvenli bir şekilde yönetin.

Maillerinizi güvenli bir şekilde yönetin!
Microsoft Exchange Online ile email bilgilerinizi bulut üzerinden geniş alanlarda güvenli bir şekilde yönetin.

Güvenlik ve Kesintisiz Çalışma
Exchange Online gelişmiş özelliklerle bilgilerinizi korumanıza yardımcı olur. Kötü amaçlı yazılım önleme ve istenmeyen posta filtreleme özellikleri posta kutularını korur. Veri kaybı önleme özellikleri, kullanıcıların hassas bilgileri yanlışlıkla yetkisiz kişilere göndermelerini önler. Dünya genelinde yaygın sunucular, birinci sınıf olağanüstü durum kurtarma özellikleri ve Exchange Online’ı aralıksız olarak izleyen bir güvenlik uzmanı ekibiyle verilerinizi korumaya alın. %99,9 kesintisiz çalışma garantisi ve mali destekli hizmet düzeyi sözleşmesiyle e-posta hesaplarınızın sürekli çalışır halde olacağından emin olabilirsiniz.

Kullanım ve Bakım Kolaylığı
Kullanıcılarınıza üretkenliği sürdürmek için gerek duydukları kurumsal e-postayı sağlamak hiç olmadığı kadar kolaylaştı. Otomatik düzeltme eki uygulama özelliği,sisteminizin bakımı için gereken zamanı ve çabayı ortadan kaldırır. Tüm önemli verilerini tek bir yerde tutabilmeleri için kullanıcılarınıza Yerinde Arşiv verin. Ayrıca, tüm önemli tarayıcılarda ve çeşitli cihazlarda e-postaya, takvime ve kişilere her yerden erişim sağlayın. Outlook ile tümleştirme, çevrimdışı erişimle zengin ve tanıdık bir e-posta deneyiminden yararlanabilecekleri anlamına gelir.

  Hizmet Özellikleri:

 • Her kullanıcı 100 GB’lık posta kutusu depolama alanı elde eder ve boyutu 150 MB’ı aşmayan iletiler gönderebilir.
 • Sınırsız depolama alanının avantajlarından yararlanın. (kullanıcının birincil posta kutusunda 100 GB depolama ve ayrıca Yerinde Arşiv’de sınırsız depolama)
 • Arama yanıtlama, arayarak bağlanılan kullanıcı arabirimi ve şirket otomatik santrali özelliklerinin sağlandığı barındırılan Birleşik Mesajlaşma hizmetlerinden yararlanın.
 • Kişisel bilgiler (PII) ve ödeme kartı sektörü (PCI) gibi düzenleme standartlarına dayanan ve kapsamlı içerik analizi yoluyla hassas verilerin belirlenmesine, izlenmesine ve korunmasına yardımcı olan yerleşik veri kaybı önleme (DLP) ilkeleriyle hassas iş verilerini koruyun.

New Commerce Experience (NCE) Hakkında Bilgilendirme:

 • Ürün kodu yanında (NCE) kısaltması yer alan ürünler Microsoft New Commerce Experience, Yeni Ticari Deneyim’e aittir.
 • New Commerce Experience, Yeni Ticari Deneyim ile geçilen siparişlerin işleme alındıktan sonra iptal hakkı yoktur.
 • Taahhüt süresi bitene kadar (Aylık Taahhütsüz siparişlerde 1 ay sonuna kadar, Yıllık Taahhütlü siparişlerde 12 ay sonuna kadar) adet azaltılamaz. Faturalama durdurulamaz, sipariş iptal veya iade edilemez.
 • Taahhüt süresi bitene kadar (Aylık Taahhütsüz siparişlerde 1 ay sonuna kadar, Yıllık Taahhütlü siparişlerde 12 ay sonuna kadar) istenilen zamanda adet arttırma yapılabilir.
 • Sipariş geçilirken (Aylık Taahütsüz ya da Yıllık Taahhütlü) otomatik yenileme seçeceği seçildiyse, taahhüt bitiminde sipariş otomatik olarak güncel fiyat listesi üzerinden yenilenir ve yenilenen iptal edilemez. Otomatik yenileme istenmiyorsa bu özelliğin kapatılması gerekmektedir. Otomatik yenileme kapatıldığı durumda sipariş, üyelik tarihi bittiğinde otomatik olarak kapatılır. Bu seçenek sipariş geçildikten sonra istendiğinde değiştirilebilir.
 • Aylık taahhütsüz geçilen siparişlerde fiyat koruması yoktur, üyelik devam ettiği sürece aylık olarak her ayın güncel fiyatları ile faturalandırılır. Yıllık Taahütlü siparişerin 12 aylık toplam bedeli sipariş geçildiğinde faturalandırılır.

Copyright © 2024 — Kapital Online