KVKK Müşteri Girişi

Alan Adı Tescili

 

Domain bölümüne tld uzantılı ya da uzantısız alanadınızı girebilirsiniz. Sistem otomatik olarak size müsait alan adlarını çıkaracaktır.

 

Türkçe karakterli ya da noktalama işaretleri ile alan adı girmemelisiniz.Türkçe karakterli alan adı girişi yaptığınız an sistem otomatik olarak türkçe karakterin yerine gelen ingilizce karakteri atayacak ve ona göre alan adı kontrolü yapacaktır.

 

Türkçe alan adı satın almak istiyor iseniz canlı destek bölümünde görevli müşteri hizmetleri temsilcimizden destek alarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Gelişmiş Kontrol Panel

Gelişmiş otomasyon sistemimiz sayesinde alan adınızı bir kaç dakika içerisinde kayıt edebilir ve kolay bir şekilde yönetimini yapabilirsiniz. Dilerseniz domain kayıt bilgilerinizi daha sonra da değiştirebilirsiniz. Tek bir kontrol panelinde tüm alan adlarınızı kontrol altına alabilirsiniz.

DNS Yönetimi

Kontrol panelinizden alan adınızı istediğiniz dns sunucuya yönlendirebilir, dilerseniz ücretsiz olarak Turhost.com dns sunucuları üzerinden dns kayıtlarınızı düzenleyebilirsiniz.
 

Transfer Kilidi

Yetkisiz alan adı transfer isteklerine karşı transfer kilidi özelliğini kullanabilirsiniz.

Alan Adı Bilgilerini Gizleme

Alan adınızın bilgilerini dilerseniz kontrol panelinizden gizleyebilirsiniz.